tutorial-title

Przewiń stronę w dół

ARKADIA W INGRESS

Odkryj nasze centrum handlowe na nowo z Ingressem – grą multiplayer w rozszerzonej rzeczywistości!

Ingress przemienia Twoją najbliższą okolicę i miejsca na całym świecie w interaktywne przeżycie pełne tajemnic, intryg i przygód. Gracze poruszają się w realnym świecie i odkrywają go na nowo: odwiedzają historyczne zakątki, parki i zabytki, aby odnaleźć ukryte „Portale”, przez które tajemnicza energia przedostaje się do naszego wymiaru.

Arkadia staje się właśnie częścią gry! Obecnie w Ingress gra ponad 2 miliony osób w ponad 200 krajach! Gra na system Android dostępna jest w Google Play Store. Wkrótce również na iOS: www.ingress.com

Ingress Polska

Zapraszamy do zapoznania się z fabuła oraz zasadami gry oraz do przejęcia portali znajdujacymi się w Arkadii! Więcej informacji dotyczacych gry znajdziecie na wwww.ingresspolska.pl

Portale są zlokalizowane przy pomnikach, charakterystycznych budynkach i obiektach użyteczności publicznej. Zgłaszają je sami grający, a pracownicy Google'a decydują o ich utworzeniu, sprawdzając poprawną lokalizację. Ta jest bardzo istotna, bo żeby cokolwiek zrobić w portalu, trzeba do niego podejść na co najmniej 35 metrów z telefonem lub tabletem i zainstalowaną na nim grą w ręku. Ludzie zmieniają trasy, którymi chodzą do szkół czy pracy, żeby tylko zahaczyć o portal.

Ludzkość podzieliła się na dwie frakcje - Enlightement, czyli Oświeconych, którzy entuzjastycznie podchodzą do tej energii, wierząc, że wzmaga ona ludzką kreatywność, siły, mądrość i że jest zesłana przez kosmitów po to, żeby Ziemianie mogli wyewoluować na wyższy poziom. Z drugiej strony są Resistance, Ruch Oporu, czyli ci, którzy boją się zmian i obcego.

Chcesz się dowiedzieć więcej? zapraszamy do zapoznania się z podręcznikiem dla pocztkujących