Unexpected Holiday

ZAPRASZAMY NA LETNI TARAS WROCLAVII!

Wroclavia Summer Festival to wyjątkowe wydarzenia artystyczno-rozrywkowe w letniej strefie relaksu na naszym tarasie. Spotkacie tu największe osobowości polskiego stand-upu, obejrzycie niezwykłe pokazy tańca i weźmiecie udział w klimatycznych koncertach. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, na niektóre z nich obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły poniżej!

STAND-UP

Rozśmieszają do łez całą Polskę, a ich stand-upy na youtubie osiągają miliony wyświetleń. Spotkajcie ich "na żywo" we Wroclavii! Stand-upy przeznaczone są wyłącznie dla widzów pełnoletnich i obowiązują na nie wcześniejsze zapisy. Do zarezerwowania miejsca potrzebujecie Karty Stałego Klienta Wroclavii. Śpieszcie się – liczba miejsc ograniczona!
KACPER RUCIŃSKI 12 LIPCA, GODZ. 19:00
Pionier polskiej sceny stand-upowej, zdobywca nagród i wyróżnień. Jego występy to mieszanka abstrakcji, błyskotliwych dygresji i nierzadko kontrowersyjnych komentarzy rzeczywistości. Wyróżnia go nieprawdopodobna zdolność improwizowania. Zobacz go żywo!
ZAPISY ZAKOŃCZONE
ŁUKASZ "LOTEK" LODKOWSKI 9 SIERPNIA, GODZ. 19:00
Jeden z najbardziej energetycznych polskich stand-uperów. Naturalnie śmieszny. Rozbawia tłumy, wykorzystując wszystkie dostępne środki: głos, mimikę, gestykulację i oczywiście tekst. Obejrzyj jego występ. Nie w internecie, a na żywo we Wroclavii.
ZAPISY ZAKOŃCZONE
Błażej Krajewski
BŁAŻEJ KRAJEWSKI 30 SIERPNIA, GODZ. 19:00
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów. Od lat pasjonuje się dubbingiem, dzięki czemu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci.
ZAREJESTRUJ SIĘ

TEATR

Zapraszamy Was na spektakl wrocławskiego teatru AdSpectatores w klimatycznym, plenerowym wydaniu.
Wstęp wolny. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy – po prostu przyjdź!
AD SPECTATORES, OBCY Z MONS 2 SIERPNIA, GODZ. 19:00
Niezwykle zabawna historia oraz inscenizacyjna perła – kino w teatrze. Podczas zagadkowej bitwy pod Mons Anglicy pokonali przeważające siły wroga. Czy pomogła im boska interwencja? A może kosmici? Aktorzy leżą na podłodze, a widzowie obserwują obraz z filmującej ich kamery, niczym w niemym kinie.

TANIEC

Żywiołowy Swing czy gorąca Salsa? Rozpocznij weekend tanecznym krokiem – zapraszamy początkujących i zaawansowanych!
Wstęp wolny. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy – po prostu przyjdź!
LINDY SZAU 16 SIERPNIA, GODZ. 19:00
Przenieś się do Złotej Ery Swingu! Będziesz mógł zobaczyć, jak kiedyś tańczyło się Lindy Hopa, Collegiate Shaga czy Balboę. Dla chętnych wrocławscy tancerze przygotowali krótką lekcję, podczas której nauczysz się podstaw Lindy Hop. Zatańcz z nami!
SALSA NIGHT 26 LIPCA, GODZ. 19:00
Weź udział w pokazie salsy i naucz się kroków z Just Move. Nasi mistrzowie poderwą cię do tańca i udzielą niezbędnych wskazówek. To niezwykła okazja, by spróbować swych umiejętności pod okiem profesjonalistów. Złap z nami pierwsze kroki, poznaj pozytywnie zakręconych ludzi i znajdź nowe źródło energii.

MUZYKA

W jazzowo – chilloutowe klimaty porwą Was najlepsi przedstawiciele wrocławskiej sceny muzycznej.
Wstęp wolny. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy – po prostu przyjdź!
KARPETA JAZZ BROTHERS 19 LIPCA, GODZ. 19:00
7 osobowy skład stworzony przez 4 braci, grających ze sobą od najmłodszych lat: Marcina, Jakuba, Krzysztofa i Pawła. Ich znakiem rozpoznawczym jest bogate instrumentarium, które daje duże pole manewru w zakresie brzmienia. Daj się porwać dźwiękom jazzu wykreowanym przez wrocławskich profesjonalistów!
NATALIA LUBRANO 23 SIERPNIA, GODZ. 19:00
Unikalny koncert wrocławskiej wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów. Znana z utworów jazzowych i elektronicznych, a nawet współpracy ze środowiskiem wrocławskich hip–hopowców. Widziałeś Natalię w The Voice of Poland? Posłuchaj jej wraz z zespołem – na żywo we Wroclavii.

TARAS LETNI WROCLAVII

Wszystkie wydarzenia w ramach "Wroclavia Summer Festival" odbędą się na klimatycznym, letnim tarasie Wroclavii (poziom +2, wyjście na taras obok restauracji Blue Frog). Na taras zapraszamy w piątki już od 17:30.

Dla posiadaczy Kart Stałego Klienta Wroclavii przygotujemy mały poczęstunek. Możecie też raczyć się tu własną przekąską – tuż obok znajduje się przecież nasza strefa Grand Kitchen.

PATRONAT MEDIALNY